Infektuar: 18910
Shëruar: 15367
Vdekur: 674
Babai i Adele lajmëron në polici fqinjin që në vazhdimësi lëshonte këngët e të bijës

Babai i Adele lajmëron në polici fqinjin që në vazhdimësi lëshonte këngët e të bijës

Showbiz October 18, 2020 - 19:55

Babai i së këngëtares i cili e ka atë që në moshë të vogël, ka lajmëruar policinë pasi fqinji vazhdimisht lëshonte këngët e saj.

Mark Evans, i cili nuk flet me vajzën për vite me radhë, e ka bërë një ankesë të tillë për shkak të prishjes së rendit të qetësisë, shkruan Mirror.

Keeley Fry, për të cilët është ankuar babai i këngëtare, kishte thënë se ai vazhdimisht i kërkonte të mos këndonte këngët e Adele.

“Ai thoshte se po i afektojnë në gjum, pasi janë të bezdisshme”, thoshte Fry.

Image

Mes tjerash Keely tha: “U surprizova sepse unë jam fansa e madhe e Adele dhe gjatë gjithë kohës i dëgjoj projektet e saj”.

Ndërkaq, raportet mes Mark dhe Adele kanë nuk kanë qenë të mira që nga viti 1991, kur ai e la nënën e artistes. /Telegrafi/