Infektuar: 58988
Shëruar: 51518
Vdekur: 1479
Dua Lipa falënderon pjesëmarrësit në koncertin virtual “Studio 2054”

Dua Lipa falënderon pjesëmarrësit në koncertin virtual “Studio 2054”

Showbiz December 01, 2020 - 17:23

“Studio 2054” mbajti emrin e performancës së të drejtpërdrejtë të yllit shqiptar, Dua Lipa.

Asaj iu bashkuan Elton John, degë të FKA, Bad Bunny, Miley Cyrus, Kylie Minogue dhe të ftuar të tjerë gjatë koncertit.

“Future Nostalgia”, “Levitating”, “Break my Heart”, “Phycial”, “Neë Rules”, “Don’t start now” ishin disa prej këngëve që zëri i magjishëm i Lipës i jetësoi, duke i bërë artdashësit e saj të kenë momente të paharrueshme.

Lipa nëpërmjet një postimi në Instagram falënderoi pesë milion pjesëmarrësit e këtij koncerti.

“Jam shumë e emocionuar që të bëjë të ditur se koncerti pati mbi pesë milionë shikues nga e mbarë bota. Faleminderit të gjithë juve”, është shprehur ajo në përshkrim./ KultPlus.com