Infektuar: 54839
Shëruar: 48046
Vdekur: 1392
Vazhdojnë problemet në grupin 403, Hektor Gjurgjiali akuzon vëllain se po e sulmon në kanalin e YouTube

Vazhdojnë problemet në grupin 403, Hektor Gjurgjiali akuzon vëllain se po e sulmon në kanalin e YouTube

Showbiz January 10, 2021 - 21:17

Kantautori Hektor Gjurgjiali pas debateve të fundit rreth autorësisë së këngës ‘Akoma po të pres’, nëpërmjet një postimi në rrjetet sociale ka akuzuar vëllaun e tij Mentor Gjurgjiali se po përdorë kanale të ndryshme në YouTube për të bërë dislike këngët që Hektori i publikon, shkruan KultPlus.

“E luta nje shok (IT expert) te shikoj me hollsisht, dhe pergjigja e tij eshte: Per te komentuar dhe per te bere Like apo disLike ne Youtube duhet te keni, apo te hapni nje kanal ne youtube. Nuk behet fjale per 4 persona por behet fjale per Mentor Gjurgjiali qe i ka se paku  4 kanale ne Youtube, nga te cilat 2-3 i ka hapur diteve te fundit vetem per te bere dislike. Per momentin Kanalet te Mentor Gjurgjialit ne Youtube jane: MediaGroup 403, Audio Production, Grupi403 Grupi403,  403mg. Nga keto kanale ai edhe ben like postimeve te veta ne Youtube”, ka shkruar Gjurgjiali.

Tutje ai ka shkruar se kanalet që përdor Mentor Gjurgjiali në YouTube bisedojnë mes vete në komente të ndryshme, si dhe ai ka shtuar se në bazë të kërkimeve që i ka bërë në internet vëllau i tij vuan nga sëmundja Dissociative Identity Disorder.

“Per me teper ne shume postime te grupit 403 apo ku permendet grupi 403 ne Youtube, nga keto kanale (Personat fiktiv ne koken e Mentorit), jo vetem qe bejn dislike, por edhe bisedojn mes veti dhe perkrahin mendimet e tyre, si ne rastin e Intervistave ne Vizion Plus dhe ne WakeUp-Top Channel.”

Kerkova ne intenet per te pare se cka thone per persona te tille, dhe rezultati me doli : DID – Dissociative Identity Disorder  (Multiple Personality Disorder)  is a mental illness”, ka përfunduar ai.

Më poshtë mund të lexoni statusin e tij të plotë:

NJOFTIM: Disa dite me pare, me erdhi  nje koment ne Youtube nga nje adhurues qe me shkruan: Interesant qe ne cdo keng keni nga 4 dislike ?

E luta nje shok (IT expert) te shikoj me hollsisht, dhe pergjigja e tij eshte:

“Per te komentuar dhe per te bere Like apo disLike ne Youtube duhet te keni, apo te hapni nje kanal ne youtube. Nuk behet fjale per 4 persona por behet fjale per Mentor Gjurgjiali qe i ka se paku  4 kanale ne Youtube, nga te cilat 2-3 i ka hapur diteve te fundit vetem per te bere dislike. Per momentin Kanalet te Mentor Gjurgjialit ne Youtube jane: MediaGroup 403, Audio Production, Grupi403 Grupi403,  403mg. Nga keto kanale ai edhe ben like postimeve te veta ne Youtube.

Per me teper ne shume postime te grupit 403 apo ku permendet grupi 403 ne Youtube, nga keto kanale (Personat fiktiv ne koken e Mentorit), jo vetem qe bejn dislike, por edhe bisedojn mes veti dhe perkrahin mendimet e tyre, si ne rastin e Intervistave ne Vizion Plus dhe ne WakeUp-Top Channel.”

Kerkova ne intenet per te pare se cka thone per persona te tille, dhe rezultati me doli : DID – Dissociative Identity Disorder  (Multiple Personality Disorder)  is a mental illness./ KultPlus.com

 

NJOFTIM: Disa dite me pare, me erdhi nje koment ne Youtube nga nje adhurues qe me shkruan: Interesant qe ne cdo keng...

Posted by Hektor Gjurgjiali on Sunday, January 10, 2021