Kanye West nuk po e merr me ngut lidhjen e re dhe nuk po kërkon të ketë fëmijë tjerë

Kanye West nuk po e merr me ngut lidhjen e re dhe nuk po kërkon të ketë fëmijë tjerë

Showbiz June 13, 2021 - 11:08

Kayne West thuhet se ka marrë ‘pranverën përsëri në hapin e tij’ pasi doli në publik me romancën e tij të re me Irina Shayk.

Reperi, 44 vjeç, është ‘dukej si vetja e tij e vjetër’ tani që ai është me modelen ruse, 35, megjithatë ‘po i ngadalëson gjërat’ dhe ‘nuk kërkon të ketë më shumë fëmijë’, shkruan Daily Mail.

Kanye ndan North, Saint, Chicago dhe Psalm, me ish-gruan Kim Kardashian, e cila bëri kërkesë për divorc pesë muaj më parë, ndërsa Irina ka vajzën Lea, me ish-partnerin Bradley Cooper.

Në fillim të kësaj jave, çifti i ri u pa duke festuar ditëlindjen e Kanye në Francë në një lëvizje e cila të gjithë konfirmuan bashkimin e tyre të lulëzuar.

“Buzëqeshja e madhe e [Kanye] është kthyer. Ai dhe Irina thjesht po shijojnë shoqërinë e njëri-tjetrit, ata kanë shumë gjëra të përbashkëta për sa i përket interesave të tyre dhe njohin shumë njerëz të njëjtë”, tha një burim i ‘The Sun’.

Megjithatë, gazeta shton se krijuesi i hitit Power nuk po mendon të ketë më fëmijë pasi ai është i preokupuar me katër fëmijët e tij, të cilët janë ‘bota e tij’.

Një ditë më parë The Sun zbuloi se Kim, 40 vjeç, ishte lënë e “lënduar” nga udhëtimi i Kanye dhe Irina në Provinca, Francë, ku ata festuan ditëlindjen e tij.

Themeluesi i Skims thuhet se shpresonte që ish-burri i saj do të kalonte ditën e tij të madhe me të dhe fëmijët dhe u la e lënduar pasi Kanye udhëtoi me Irinën për në Francë, e cila dikur ishte ‘vendi i veçantë’ i tij dhe Kim.

Të Premten, Kanye hoqi nga lista e ndjekjes Kim dhe motrat e saj të famshme, Kourtney, 42 dhe Khloé, 36, në Twitter.

Kanye nuk ka postuar në “Twitterin” e tij që nga nëntori, por ndjekësit e kanë vënë re se reperi nuk po i ndiqte më ato si më parë.