Leonora Jakupi dhe Asim Gashi publikojnë bashkëpunimin e ri, projekti merr pëlqyeshmëri të madhe

Leonora Jakupi dhe Asim Gashi publikojnë bashkëpunimin e ri, projekti merr pëlqyeshmëri të madhe

Showbiz November 29, 2021 - 21:11
LAJMET E FUNDIT NGA SPORTI

Pas potpurisë së vitit të kaluar që rezultoi jashtëzakonisht suksesshëm, Leonora Jakupi dhe Asim Gashi bashkuan sërish forcat për një tjetër projekt.

Dyshja kanë realizuar një tjetër potpuri në prag të festave të fundvitit, e cila përbëhet nga disa këngë të vjetra që i rikthyen të përpunuara.

Në vetëm pak orë nga publikimi projekti mori pëlqyeshmëri të madhe dhe pritet të tejkalojë suksesin e potpurisë së kaluar, e cila në kanalin “Youtube” numëron më shumë se 17 milionë klikime.