“Çikat e Prishtinës”, Jehona Sopi e Vesa Luma realizojnë një fotosesion së bashku

“Çikat e Prishtinës”, Jehona Sopi e Vesa Luma realizojnë një fotosesion së bashku

Showbiz January 14, 2022 - 20:24

Këngëtaret, Jehona Sopi dhe Vesa Luma janë mjaft të njohura për publikun shqiptar.

Të dyja kanë filluar rrugëtimin si këngëtare qysh në mosha të reja duke u bërë më pas mjaft të kërkuara në tregun muzikor.

Të dyja po ashtu shquhen për vokalin e tyre të artë me interpretime të pazëvendësushme e shumë këngë të bukura.

Vesa dhe Jehona janë edhe shoqe mjaft të mira jashtë skenës, gjë që e kanë dëshmuar mjaft shpesh.

Së fundmi ato kanë realizuar një fotosesion unik me poza mbresëlënëse.

“Qikat e Prishtinës”, ishte mbishkrimi sipër fotove të dy bukurosheve prishtinase.

Image
Image