Befason Linda Halimi: Po mendoj ta lë lojën

Befason Linda Halimi: Po mendoj ta lë lojën

Showbiz November 20, 2023 - 12:47

Këngëtarja e njohur, Linda Halimi është një prej emrave që është rikthyer në qendër të vëmendjes.

Pjesëmarrja e saj në edicionin e dytë të Big Brother VIP Kosova e ka bërë Lindën një personazhet mjaft të komentuar.

Rrugëtimi i sa brenda shtëpisë po përcjellët me debate të shumtë, teksa ajo është mjaft aktive dhe e përfshirë në format.

Por, në një moment të lojës së BBVK-së, Linda tha se e ka menduar të heqë dorë dhe të largohet përfundimisht nga gara për çmimin e madh.

Këtë bisedë ajo e bërë së fundmi me banoren tjetër, Santiana Malokun, e cila e ka këshilluar që t’i mendoj edhe një herë gjërat mirë para se të marrë një vendim.