Drita mbajti stërvitje para ndeshjes së Superkupës me Prishtinën
Fotot: Driton Bublaku

Drita mbajti stërvitje para ndeshjes së Superkupës me Prishtinën

Sport gusht 12, 2018 - 20:53

Drita e ka mbajtur një seancë të lehtë stërvitore në stadiumin e rinovuar “Fadil Vokrri” para ndeshjes së nesërme ndaj Prishtinës, e vlefshme për Superkupën e Kosovës në futboll, shkruan Zeri.info.

Image

Gjilanasit dukeshin në disponim të mirë dhe presin fitore në duelin e nesërm, i cili do të fillojë në orën 20:00. /Zëri/

Image

Image
Image
Image
Image