Presidenti Remzi Ejupi përkrah Prishtinën në stërvitje (FOTO)
Fotot: Driton Bublaku

Presidenti Remzi Ejupi përkrah Prishtinën në stërvitje (FOTO)

Sport gusht 12, 2018 - 21:07

Presidenti Remzi Ejupi ka qenë prezent sonte në stërvitjen e FC Prishtinës, shkruan Zeri.info.

Bardhekaltrit ushtruan për herë të parë në stadiumin e renovuar, ku nesër do ta zhvillojnë ndeshjen e Superkupës së Kosovës ndaj Dritës.

Image

Kryeqytetasit dukeshin në disponim të mirë dhe janë të gatshëm të kthehen në shtëpinë e tyre duke e fituar trofeun e parë sezonale.

Ndeshja ndërmjet Dritës dhe Prishtinës do të zhvillohet nesër mbrëma duke filluar nga ora 20:00. /Zëri/

Image