Hetemaj – Ronaldo, ky është postimi i futbollistit shqiptar!

Hetemaj – Ronaldo, ky është postimi i futbollistit shqiptar!

Sport gusht 19, 2018 - 13:09
LAJMI I FUNDIT

Përparim Hetemaj e pati rastin të përballej dje me futbollistin më të mirë në botë, Cristiano Ronaldo, shkruan Zeri.info.

Ylli portugez debutoi për Juventusin në Serie A dhe “Bianconeri” u përballën pikërisht me Chivon e Hetemajt, të cilën e mposhtën në fund me rezultat 3:2.

Dhe, futbollisti drenicas e ka postuar në Instagram një fotografi kur shihet së bashku me ish-futbollistin e Real Madridit. /Zëri/

Image