Ja si duket tabela e Superligës pas përfundimit të xhiros së pestë

Ja si duket tabela e Superligës pas përfundimit të xhiros së pestë

Sport shtator 16, 2018 - 17:48
Detajet

Kanë përfunduar të gjitha takimet e xhiros së pestë të Superligës së Kosovës, transmeton zeri.info

Gjatë ditës së sotme, Llapi dhe Flamurtari barazuan 0:0, Trepça 89’ barazoi 1:1 ndaj Drenicës, ndërsa Liria e mposhti me rezultatin e thellë 6:2 KEK-un.

Kjo është tabela e Superligës pas përfundimit të xhiros së pestë:

Image