21-vjeçarja i kërkoi mardhënie seksuale boksierit shqiptar, përgjigjja e tij po bën ''xhiron e botës''

21-vjeçarja i kërkoi mardhënie seksuale boksierit shqiptar, përgjigjja e tij po bën ''xhiron e botës''

Sport janar 10, 2019 - 15:30
Detajet

Senad Gashi është njëri prej boksierëve më të njohur shqiptar.

Gashi, me nënshtetësi gjermane, ka zhvilluar 19 duele, prej të cilave ka dalur fitues në të shumtën e rasteve.

Boksieri me prejardhje nga Peja, së fundmi ka tentuar të marrë vëmendjen e ndjekësve të tij në Facebook.

Në faqen e tij zyrtare në Facebook, Gashi ka treguar një barcoletë mjaft komike, raporton Zëri.

''Bota është bërë mjaft e çuditshme. Mua më ofroi sot një vajzë 21-vjeçare mardhënie seksuale, dhe në këmbim të kësaj, unë duhej t'i bëja reklamë për produktet higjenike te kontaktet e mia në WhatsApp''.

''Natyrisht, unë refuzova sepse jam njeri i moralshëm dhe kam vullnet të fortë''.

''Jam i fortë si Axon, pastruesi i banjos, i cili ka një formulë të veçantë të pastrimit të yndyrës, tani me limon dhe vanilje'', ishte barcoleta e ndarë e Gashit me ndjekësit e tij./Zëri/