Ja se kë e duan si trajner të përhershëm lojtarët e Manchester Unitedit

Ja se kë e duan si trajner të përhershëm lojtarët e Manchester Unitedit

Sport janar 18, 2019 - 15:39
Detajet

Lojtarët e Manchester Unitedit dhe stafi e skuadrës duan që Ole Gunnar Solskjaer të bëhet trajner i përhershëm në “Old Trafford” në fund të këtij edicioni, raporton “Daily Mail”.

Norvegjezi ka fituar të gjashtë ndeshjet e tij të para në krye të gjigantit anglez që prej se e zëvendësoi Jose Mourinhon në dhjetor, transmeton zeri.info

Ish-futbollisti është emëruar si trajner i përkohshëm deri në fund të këtij edicioni te gjiganti anglez, por lojtarët dhe stafi i ekipit duan që ai të vazhdojë punën./Zëri