Komentatori arab 'çmendet' për golat e Rashicës, shikojeni reagimin e tij

Komentatori arab 'çmendet' për golat e Rashicës, shikojeni reagimin e tij

Sport shkurt 11, 2019 - 11:23
Detajet

Milot Rashica vazhdon të shkëlqejë në kampionatin gjerman, Bundesliga me Werder Bremenin.

Në fitoren e djeshme kundër Augsburg, 4:0, Rashica shënoi dy gola në fillim të pjesës së parë dhe më pas u largua nga fusha i lënduar, shkruan Zëri.

Ndeshjen e djeshme në “Weserstadion” e komentoi edhe një komentator arab i ‘beIN Sport”.

Komentatori në fjalë ishte ‘çmendur’ te rastet e golave të mesfushorit të talentuar kosovar.

Për më tepër, shikojeni videon e mëposhtme./Zëri/