Formacionet zyrtare: Roma - Porto

Formacionet zyrtare: Roma - Porto

Sport shkurt 12, 2019 - 20:02
Detajet

Përveç Manchester United - Paris Saint-Germain, sonte zhvillohet edhe një tjetër ndeshje interesante.

Image

Në kryeqytetin italian, Romë, do të zhvillohet dueli tjetër i fazës së eliminimit direkt të Ligës së Kampionëve, Roma - Porto, shkruan Zëri.

Dhe pak para fillimit të ndeshjes, trajnerët e të dyja skuadrave i kanë publikuar formacionet zyrtare.

Roma: Mirante; Florenzi, Fazio, Manolas, Kolarov; Cristante, De Rossi, Pellegrini; Zaniolo, Dzeko, El Shaarawy.

Image

Porto: Casillas, Militão, Felipe, Pepe, Alex Telles, Danilo, Herrera, Otávio, Fernando Andrade, Soares, Brahimi.

Image

/Zëri/