Ilda Bejleri shkëlqeu në paraqitjen e fundit në fustan të zi, duket 'përvëluese'

Ilda Bejleri shkëlqeu në paraqitjen e fundit në fustan të zi, duket 'përvëluese'

Sport maj 14, 2019 - 10:40
Detajet

Si çdo herë tjetër, bukuroshja shqiptare Ilda Bejleri nuk ka zhgënjyer me dukej as në paraqitjen e fundit.

Në një fustan të zi, Ilda dukej tejet joshëse, teksa linjat e saj perfekte u vunë në pah, shkruan Zëri.info.

Image

Prezantuesja e njohur shfaq plotë elegancë, shkëlqim dhe dukej impresive në postimin e radhës që bëri në Instagram.

Moderatorja e emisioneve sportive tregoj pikat e saj të forta edhe kësaj radhe./Zëri.info

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by ILDA DIGITALB&SUPERSPORT (@ildabejleri) on

Image