Aktorja e njohur mban premtimin, zhvishet pas triumfit të Lazios së Valon Berishës

Aktorja e njohur mban premtimin, zhvishet pas triumfit të Lazios së Valon Berishës

Sport maj 16, 2019 - 12:09
Detajet

Lazio arriti të fitonte 2:0 ndaj Atalantës në finalen e Kupës së Italisë dhe arriti të ngrinte trofeun lartë.

Ky ishte trofeu i shtatë për kryeqytetasit në këtë kompedicion.

Një tifoze e flaktë e Lazios, Ana Falçi, aktore dhe ish-modele, e njohur si tifoze bardhekaltër, ka mbajtur premtimin.

Ajo është zhveshur për triumfin e madh të Lazios./Panorama

Image

Image

Image

Image