Partnerja e sulmuesit italian ‘çmend’ të gjithë me fotot e saj

Partnerja e sulmuesit italian ‘çmend’ të gjithë me fotot e saj

Sport maj 16, 2019 - 18:32
Detajet

E dashura e sulmuesit Andrea Petagna, Michelly Sander ka tërhequr vëmendjen me disa fotografi të publikuara së fundmi, transmeton zeri.info

Më një shikim depërtues dhe të brendshme të zeza, ajo ka “çmendur” fansat e saj.

Sander vazhdimisht poston fotografi provokuese për ndjekësit e saj në rrjetin social Instagram.

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image