Kjo ndërhyrje që ndodhi në futbollin ukrainas, nuk është njerëzore

Kjo ndërhyrje që ndodhi në futbollin ukrainas, nuk është njerëzore

Sport June 12, 2019 - 15:45
Detajet

Futbolli ukrainas ka qenë në qendër të vëmendjes në dy ditët e fundit, raporton Zëri.info.

Në ndeshjen Cherkashchyna - Ak dhe Sumy është shkaktuar një ndërhyrje aspak njerëzore.

 

Një futbollist vendas duke fluturuar, e goditi shumë futbollistin kundërshtar.

Video është bërë virale në rrjetet sociale teksa po shpërndahet me të madhe /Zëri.info

Image