'Askush nuk donte të bënte seks me mua, unë vetëm qaja' - rrëfimi emocional i sportistes së njohur

'Askush nuk donte të bënte seks me mua, unë vetëm qaja' - rrëfimi emocional i sportistes së njohur

Sport korrik 10, 2019 - 21:58
Detajet

Ish-mundësja e WWE, Genet Mendez ka lansuar së fundmi librin e saj unik, në të cilin ka zbuluar shumë gjëra të jetës së saj.

Mendez në mes të tjerash ka shkruar në librin e saj se jeta e saj nuk ka qenë edhe aq e mirë, shkruan Zëri.info.

Mundësja amerikane në një rrëfim emocional ka treguar se në një kohë atë nuk e donte askush.

"Në një kohë, nuk bëja grim dhe nuk mbathja taka, gjëra të cilat njerëzit duan t'i shohin. Ata më thonin se askush nuk do të bëj seks me mua", tha fillimisht ish-mundësja nga Amerika.

"Njerëzit shikojnë vetëm vajzat e bukura, dhe jo ato të këqija", shtoi ai.

Ndryshe, karriera e tij në WWE filloi në vitin 2007, derisa ajo u pensionua në vitin 2015./Zëri.info