Ka tatuazh të fuqishëm, dikur tenistja nga Ukraina kishte shokuar vendin e saj me klipin erotik

Ka tatuazh të fuqishëm, dikur tenistja nga Ukraina kishte shokuar vendin e saj me klipin erotik

Sport korrik 10, 2019 - 23:25
Detajet

Me fitoren kundër kroates Petra Martic, tenistja ukrainase Elina Svitolina është kualifikuar në çerekfinalen e Wimbledonit.

Svitolina arriti ta fitojë përballjen me rezultat 6:4 dhe 6:2 për një orë e 46 minuta, shkruan Zëri.info.

Ishte një triumf i kënaqshëm për Svitolinën, e cila argëtoi edhe të pranishmit në sallë.

Tifozja e famshme nga Ukraina fillimisht mori edhe vëmendjen për tatuazhin me tigër në kofshë dhe nuk ka dyshim që ajo ka tatuazhin më të fuqishëm në Wimbledon.

Në fund të dhjetorit të vitit 2017, ajo kishte shokuar vendin e saj për shkak të një klipi erotik.

Për magazinën "XXL", Svitolina kishte krijuar një klip erotik ku pamja e saj dukej mjaft joshëse që kishte nxitur reagimin e shumë njerëzve./Zëri.info