Erjona poston foto me ish-bashkëshortin dhe djalin, shkruan diçka interesante

Erjona poston foto me ish-bashkëshortin dhe djalin, shkruan diçka interesante

Sport korrik 11, 2019 - 22:07
Detajet

Modelja Erjona Sulejmani ka postuar një foto interesante në rrjetin social Instagram, transmeton zeri.info

Sulejmani ka publikuar një foto së bashku me ish-bashkëshortin, Blerim Xhemailin dhe me djalin e tyre.

Ajo ka shkruar: “Si babai, si i biri. Pa nënën s’ka foto”./Zëri

Image

Image

Image