Dileta Leota kapet “mat” me boksierin 28-vjeçar

Dileta Leota kapet “mat” me boksierin 28-vjeçar

Sport korrik 12, 2019 - 10:44

Prezantuesja dhe modelja e famshme Dileta Leota ditë më parë ishte shprehur së ishte beqare, pasi i dha fund lidhjes së saj të gjatë me Mateo Mami. Megjithatë, një blof i vërtetë i ka ndodhur, sepse menjëherë pas kësaj, prezantuesja e “DANZ” u fotografua nga paparacët në krahët e një mashkulli tjetër.

Image

Ai është një boksier i njohur i “IBF” dhe quhet Daniele Skardina. 28-vjeçari është kampion në peshat supreme./Zëri.info

Image
Image
Image