Salah një futbollist model, çfarë kënaqësie i dhuron fëmijës me aftësi të kufizuara

Salah një futbollist model, çfarë kënaqësie i dhuron fëmijës me aftësi të kufizuara

Sport gusht 13, 2019 - 22:50

Mohamed Salah ka bërë një gjest fantastik para ndeshjes me Chelsea.

Ylli i Liverpoolit ka dhuruar disa momente të mira në stërvitje te Liverpool, duke luajtur me një djalë me aftësi të kufizuara.

Djaloshit, të cilit i mungojnë këmbët, luan saktë me kokë, duke i kthyer topin Salah.

Kujtojmë se Salah dhe Liverpool gjenden në Stamboll, kur të mërkurën zhvillojnë finalen e Superkupës së Evropës kundër Chelsea.