Mia Khalifa, fansja e skuadrës së futbollistit nga Kosova, zbulon shumën qesharake që ka fituar nga pornografia

Mia Khalifa, fansja e skuadrës së futbollistit nga Kosova, zbulon shumën qesharake që ka fituar nga pornografia

Sport gusht 14, 2019 - 10:50
Detajet

Prezantuesja e sportit dhe ish-ylli pornografik Mia Khalifa ka zbuluar se ajo ka përfituar vetëm 10 mijë funte nga skenat ‘e nxehta’ që e bën atë të famshme.

Aktorja e lindur në Beirut, 26-vjeçare, ka punuar në këtë industri për tre muaj por ka marrë vëmendje maksimale – duke përfshirë edhe nga vendet e gabuara, shkruan Zëri.info.

Image

Në një intervistë, Khalifa ka folur edhe për kërcënimet me vdekje që ka marrë nga grupi terrorist ISIS pasi ajo u pa duke kryer mardhënie seksuale me ‘hixhab’.

Ajo tregoi për intervistuesin Megan Abbot: “ISIS më kërcënoi me vdekje”.

“Ata bën ‘photoshop’ një foto timen me trupin e gjakosur duke mbajtur kokën time si dhe duke më thënë se ju do të jeni në radhë”, vazhdon të tregojë ajo.

“Unë jam katolike, shkoj në kishë, dhe kjo nuk mund të ndikojë tek unë”, potencoi Mia Khalifa.

Ajo tregon se si i është përgjigjur këtyre kërcënimeve: “Më mirë kokën time, se sa gjoksin tim, gjoksi është më i shtrenjtë”.

Image

Ndryshe, Khalifa njihet si fanse e flaktë e West Hamit, aty ku luan sulmuesi nga Kosova Albian Ajeti.

Tutje, ajo tregon se ka përfituar nga industria e pornos më pak se njerëzit mund ta imagjinojnë.

“Njerëzit mendojnë se unë kam fituar miliona nga pornografia. Komplet e pavërtetë. Unë kam fituar rreth 12 mijë dollarë”, shtoi ajo./Zëri.info

Image