Këtu shiten biletat për ndeshjen e Kosovës

Këtu shiten biletat për ndeshjen e Kosovës

Sport gusht 14, 2019 - 13:45

Ka filluar shitja e biletave për ndeshjen Kosova-Luksemburgu në basketboll, që zhvillohet sonte nga ora 20:30 në Pallatin e Rinisë dhe Sportit në Prishtinë.

“Bileta kushton 2 euro dhe mund t’i bleni para “New Bornit” në Prishtinë.

Kosova më shumë se kurrë ka nevojë për përkrahjen e tifozëve të zjarrtë”, ka shkruar Federata e Basketbollit e Kosovës. Për Kosovën kjo ndeshje është shumë e rëndësishme pas ka ende gjasa për kualifikim./Zëri.info

Image