E fejuara e Milot Rashicës vjen me poza joshëse

E fejuara e Milot Rashicës vjen me poza joshëse

Sport August 21, 2019 - 14:01
Detajet


 

E fejuara e futbollistit të Kosovës dhe Werder Brementi, Milot Rashicës, Belkiz Kera javët e fundit ka qenë mjaft e pranishme në mediat rozë.

Ajo në fillim të muajit gusht ka organizuar festën e beqarisë, nga e cila ka publikuar imazhe tejet të bukura për ndjekësit e saj të shumtë në rrjete sociale.

Belkizi aktive po vazhdon të jetë ende në Instagram, ku numëron 27 mijë e 800 ndjekës.

Ajo ka publikuar dy imazhe të bukura, në të cilat shihet me veshje sportive. Me flokë të lëshuara dhe syza të bukura, Belkizi duket mjaft tërheqëse me veshje sportive.

Image
Image