Trajneri i Kosovës me një koment interesant për humbjen e Llapit

Trajneri i Kosovës me një koment interesant për humbjen e Llapit

Sport August 25, 2019 - 22:45
Detajet

Sot janë zhvilluar edhe ndeshjet e mbetura të javës së dytë në Superligën e Kosovës në futboll, raporton Zëri.info.

Pas dy ndeshjeve të zhvilluara, lider është Trepça'89 me katër pikë, e përcjellur nga Ballkani me po aq pikë.

Trajneri Ramiz Krasniqi ka komentuar ecurinë e kampionatit në këtë fillim të stinorit vjeshtor.

"Mbetet të shihet se si do të komponohen skuadrat", tha Krasndiqi në "2 me 1", përcjell Zëri.info.

"Përforcime ka pasur shumë. Sidomos te Drita dhe Gjilani", vlerësoi ai.

"Llapi ka pasur një humbje të thellë, nuk është pritur ai rezultat", shtoi Krasniqi./Zëri.info