Infektuar: 1123
Shëruar: 847
Vdekur: 30
Tifozja që hyri në fushë në finalen e Championsit, ‘çmend’ fansat me fotot e saj

Tifozja që hyri në fushë në finalen e Championsit, ‘çmend’ fansat me fotot e saj

Sport September 18, 2019 - 17:54
Detajet

Kinsey Wolanski mori famën e saj të madhe pasi hyri në fushë në finalen e Ligës së Kampionëve mes Liverpoolit dhe Tottenhamit në qershor, transmeton zeri.info

Pas këtij veprimi asaj i shtuan në numër të madh edhe ndjekësit në rrjetet sociale.

Kinsey, e cila përpara finales kishte vetëm rreth 300 mijë ndjekës, tani numëron afërsisht 3.3 milionë sosh.

Wolanski vazhdimisht poston vazhdimisht fotografi “të nxehta” në “Instagram” për fansat e saj./Zëri

Image

Image

Image

Image

Image