Infektuar: 1052
Shëruar: 820
Vdekur: 30
Një lajm i keq vjen për Aro Muriq

Një lajm i keq vjen për Aro Muriq

Sport September 21, 2019 - 15:53
Detajet

Nottingham nga ora 16:00 do ta zhvillojë ndeshjen kundër Barnslayt në kuadër të Championshipit anglez, derisa portieri i Përfaqësueses së Kosovës, Aro Muriqi vazhdon të injorohet nga trajneri francez, Sabir Lumichi, shkruan Zëri.info.

Muriqi i cili luajti 90 minuta në dy ndeshjet e Kosovës me Çekinë dhe Anglinë, duke pasur paraqitje shumë të mira, nuk po merren parasysh nga trajneri i Nottingamit i cili vazhdon t’i besoj Sambas.


Kjo është ndeshja e 4 që Muriqi mbetet në bankën rezervë te Nottinghami./Zëri.info