Kosova – Gjibraltari, ky është bilanci i 5 ndeshjeve të fundit të skuadrave

Kosova – Gjibraltari, ky është bilanci i 5 ndeshjeve të fundit të skuadrave

Sport tetor 10, 2019 - 10:18
Detajet

Përfaqësuesja e Kosovës do të luajë sot në një ndeshje miqësore me Gjibraltarin, shkruan zeri.info

Sfida do të luhet në stadiumin “Fadil Vokrri” të Prishtinës, derisa fillon prej orës 18:00.

Në pesë takimet e fundit Kosva numëron 2 fitore, 2 barazime dhe 1 humbje.

Ndërkohë, Gjibraltari i ka të gjitha humbje./Zëri

Image