Serbët të irrituar, pyesin pse Paraguaji nuk e mori tifozen më seksi në Serbi sonte

Serbët të irrituar, pyesin pse Paraguaji nuk e mori tifozen më seksi në Serbi sonte

Sport October 10, 2019 - 23:04
Detajet

Serbia ka zhvilluar sonte një miqësore me Paraguain Në Krushevac derisa ka fituar me rezultat minimal 1:0.

Në këtë vend, Serbia nuk ka luajtur që moti dhe sonte u rikthyen për të luajtur në këtë vend, shkruan Zëri.info.

Por, duket se serbët në vend se ta kishin vëmendjen në futboll, ata kanë përmendur vazhdimisht tifozen paraguajane Larissa Riquelme.

Krejt kjo për shkak të famës që ajo e fitoi në Kupën e Botës të vitit 2010 me gjoksin e saj.

Natyrisht, Larissa nuk kishte zgjedhur të shkonte në Serbi.

Disa nga fotot e saj më provokuese mund t'i shihni më poshtë./Zëri.info

Image

Image