Infektuar: 3356
Shëruar: 1874
Vdekur: 66
Gazetarja super-seksi shtrëngon 'shiritin': A përshtatet ajo me të më mirë se me mikrofonin?

Gazetarja super-seksi shtrëngon 'shiritin': A përshtatet ajo me të më mirë se me mikrofonin?

Sport November 10, 2019 - 00:00
Detajet

Diletta Leotta ka 'goditur' me një video në 'Instagram' ku tregon për stërvitjet e saj në palestër.

Me një vallëzim interesant, ajo ka treguar format e saja fantastike, shkruan Zëri.info.

Me asetet trupore dhe bukurinë e saj, Leotta është definicioni i perfeksionit.

Gazetarja itlaiane, pamja e së cilës ka marrë vëmendje të madhe, mburret me format e saj.

Si gjithmonë, ajo shkëlqeu edhe njëherë me paraqitjen e saj./Zëri.info