Infektuar: 11130
Shëruar: 6817
Vdekur: 381
E 'shpartalloi' Neymarin, seks-bomba braziliane zbulon një sport të ri, e kontrollon topin me gjoks

E 'shpartalloi' Neymarin, seks-bomba braziliane zbulon një sport të ri, e kontrollon topin me gjoks

Sport December 03, 2019 - 09:34
Detajet

Kontrolli i topit është mbresëlënës me gjoks nga ana e Natalia Guitler, e njohur për atë që e ‘shpartalloi’ Neymarin në ‘futboll’, në një sport i kombinuar mes futbollit dhe pingpongut.

32-vjeçarja braziliane po bën art me topin e futbollit, dhe për këtë ka marrë nofkën ‘mbretëresha e plazhit’, shkruan Zëri.info.

Momentalisht, ajo është në Rio duke e demonstruar atë se çfarë mund ta bëjë më së miri.

Së bashku me Josy Sousa, kanë provuar një ‘sport’ të ri duke kontrolluar topin me gjoks.

Natyrisht, kjo ka ngjallur reagime të shumta në rrjetin social ‘Instagram’, te llogaria private e Guitler./Zëri.info

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Sabadão @josyfutevolei ë. • Marque seu amigo(a) que está com a peitada em dia ë

A post shared by Natalia Guitler (@nataliaguitler) on

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Bundesliga fato do dia! Os fãs da Bundesliga são extremamente apaixonados, o que cria uma atmosfera especial para todos os clubes. Isso pode ser porque os jogos da Bundesliga têm em média 3 gols por jogo. Louco ! Não é? Espero que haja ainda mais ë. • #FootballAsItsMeantToBe. #BundesligaFacts. #bundesliga_en. • Não vou perder a rodada deste fim de semana no @FoxSportsBrasil ë!. • @bundesliga_en . • Bundesliga fact of the day! Fans of the Bundesliga are extremely passionate which creates a special atmosphere for all the clubs. That might be because the Bundesliga games average 3 goals per game. Crazy! Isn’t it! Hope there will be even more ë. • #FootballAsItsMeantToBe. #BundesligaFacts. #bundesliga_en. • I won't miss this weekend's round on @foxsportsbrasil ë. • @bundesliga_en

A post shared by Natalia Guitler (@nataliaguitler) on

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

com calma e com alma ë. • ë @marciolouback

A post shared by Natalia Guitler (@nataliaguitler) on