Infektuar: 11130
Shëruar: 6817
Vdekur: 381
Derbi i madh i Italisë Inter – Roma, publikohen formacionet zyrtare

Derbi i madh i Italisë Inter – Roma, publikohen formacionet zyrtare

Sport December 06, 2019 - 20:23
Detajet

Sonte nga ora 20:45 zhvillohet derbi i madh në Serie A ku takohen Inter – Roma. Skuada zikaltër është në kërkim të titullit kampion dhe sonte e ka të domosdoshme ta fitojë këtë ndeshje, shkruan Zëri.info.

Tashmë janë publikuar edhe formacionet zyrtare të kësaj sfide.

Interi dhe Roma do të përballen në “Giuseppe Meazza” një super sfidë që për Interin vlen vetëm fitorja për të qëndruar në krye të Serie A./Zëri.info

Image
Image