Infektuar: 11130
Shëruar: 6817
Vdekur: 381
Modelja e njohur ‘nxit’ Fiorentinën me një set fotografik ‘të nxehtë’

Modelja e njohur ‘nxit’ Fiorentinën me një set fotografik ‘të nxehtë’

Sport December 09, 2019 - 11:14
Detajet

Modelja e njohur italiane, Simona Patisso njihet si nj tifoze e Fiorentinës, transmeton zeri.info

Klubi italian momentalisht është në një krizë të rezultateve, derisa nuk njeh fitore në 5 javët e fundit.

Por, për t’u dhënë një dorë futbollistëve që të dalin nga kjo situatë ka menduar modelja Simona Patisso.

Kjo e fundit është një fanse e madhe e skuadrës vjollcë dhe së fundi ka publikuar në rrjetet sociale një set fotografik mjaft joshës, duke tërhequr vëmendjen e fansave, por edhe futbollistëve të Fiorentinës./Zëri

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image