Infektuar: 11130
Shëruar: 6817
Vdekur: 381
Gruaja seksi i ish-tenistit kroat 'shpërthen' në rrjetet sociale me një video provokative

Gruaja seksi i ish-tenistit kroat 'shpërthen' në rrjetet sociale me një video provokative

Sport December 09, 2019 - 16:04
Detajet

Nives Simpson, gruaja e ish-tenistit kroat Goran mburret në rrjetet sociale me linjat seksi trupore që zotëron.

Nives, moderatore në radio, aktualisht ndodhet në pushime dhe nga atje po tregon edhe format e saj trupore, shkruan Zëri.info.

Në një video të postuar në 'Instagram', ajo shihet me rroba banjo duke bërë dush.

"Jam shumë e lumtur. Gjithmonë bëni diçka tuajën", shkroi ajo.

Ndryshe, Goran, burri i Ivanisevic, së fundmi ka marrë 'dritën jeshile' për të qenë trajner i Kroacisë në Davis Cup.

Fotot më të 'nxehta' të saj mund t'i shihni më poshtë:/Zëri.info

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Mali zavodnikësamo plese,smije se i sarmira sve zivo i nezivo.. a meni srce k'ooooo ë!

A post shared by Nives_Ivanisevic (@nivessimpson) on