Infektuar: 10795
Shëruar: 6411
Vdekur: 365
Bayern Munich – Werder, formacionet

Bayern Munich – Werder, formacionet

Sport December 14, 2019 - 13:50

Bayern Munich dhe Werder Bremen sot do të ballafaqohen ndërmjet vete në “Allianz Arena” nga ora 15:30.

Skuadra e yllit të Kosovës Milot Rashica, Werder Bremen tashmë ka publikuar formacionet zyrtare me të cilin do të zbresë në fushë përballë gjigantit gjerman, shkruan Zëri.info.

Milot Rashica do të të jetë titullar në këtë sfidë e cila luhet nga ora 15:30.

Bayern Munich:

Neuer; Kimmich, Pavard, Alaba, Davies; Goretzka, Thiago; Muller, Coutinho, Gnabry; Leëandoëski

Ëerder Bremen:

Pavlenka; Gebre Selasie, Veljkovic, Moisander, Augustinsson; Eggestein, Bargfrede, Klaassen; Bittencourt, Osako, Rashica.