Infektuar: 15472
Shëruar: 13278
Vdekur: 622
Rashica shënoi supergol, kjo është nota pas ndeshjes me Bayernin

Rashica shënoi supergol, kjo është nota pas ndeshjes me Bayernin

Sport December 14, 2019 - 17:41

Milot Rashica është vlerësuar me not të mirë në ndeshjen që skuadra e tij Werder Bremen u shkatërrua nga Bayern Munich me rezultat 6:1, shkruan Zëri.info.

Ylli i Kosovës e shënoi një supergol ku la të shtangur mbrojtësin Jerome Boateng dhe portierin Manuel Neuer.

Ai u vlerësua me notën 7.1 dhe ishte futbollisti më i mirë te Werder Bremeni. /Zëri.info

Image