Infektuar: 11130
Shëruar: 6817
Vdekur: 381
Arsenali pas Stonesit? Flet Mikel Arteta

Arsenali pas Stonesit? Flet Mikel Arteta

Sport January 15, 2020 - 19:23
Detajet

Trajneri i Arsenalit, Mikel Arteta ka mohuar raportimet e fundit që thonë se klubi londinez është duke kërkuar shërbimet e mbrojtësit të Manchester Cityt, John Stones, transmeton zeri.info

Ai ka thënë se nuk ka asgjë të vërtetë nga këto raportime.

“Lajme të këqija për ju njerëz, unë nuk kam ende asgjë për të thënë”, ka thënë Arteta.

“John është një lojtar që më pëlqen shumë dhe e kam ndjekur. Por, ne nuk jemi të interesuar”, është shprehur ai./Zëri