Sportistja sllovake shfaq të pasmet ‘bombastike’

Sportistja sllovake shfaq të pasmet ‘bombastike’

Sport January 15, 2020 - 22:58
Detajet

Sllovakja, Andreja Rupiter luan në hokej dhe është pjesë e klubit kroat, Zrinjevac, transmeton zeri.info

Përveç lojës së saj në fushë, ajo njihet edhe për format e saj fizike.

Së fundmi në rrjetet sociale ajo ka ekspozuar të pasmet e saj, për të cilat duket se është shumë krenare.

“Kur kam një ‘Ferrari’, nuk do ta fsheh në garazhë”, ka thënë ajo për të pasmet e saj./Zëri

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Friday...bed...and enjoying summer memories ë#winter #mood

A post shared by AR10 (@andrejarituper) on

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Kneeling squats...so hard exercise ëbut fuuuul effective ë #saturday #training #done

A post shared by AR10 (@andrejarituper) on

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Niski cucnjevi i visoki standardi ë #weekend #vibes

A post shared by AR10 (@andrejarituper) on

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Booty day ë #gym #bootygains #favorite #exercise

A post shared by AR10 (@andrejarituper) on