Sportistja e njohur publikon pamje 'horror': Ky është lëndimi më i keq që e kam pasur në karrierë

Sportistja e njohur publikon pamje 'horror': Ky është lëndimi më i keq që e kam pasur në karrierë

Sport January 20, 2020 - 19:21

Portierja e Liverpoolit, Fran Kitching ka pësuar një lëndim 'horror' gjatë një seance stërvitore.

'Gardiania' e 'Të Kuqëve' e ka quajtur këtë si lëndimin më të keq që e ka pasur, lëndim i cili ia la dy sytë e enjtur, shkruan Zëri.info.

Image

21-vjeçarja mungoi në fitoren e Liverpoolit ndaj Bristol Cityt dhe në 'Instagram' e shpjegoi mungesën e saj.

Ajo publikoi fotografi në profilin e saj, duke shkruar: 

"Pra, kjo ndodhi në stërvitje dhe kjo vshtë arsyeja pse unë nuk isha me vajzat në ndeshje dje".

Image

"Ky është lëndimi më i keq që e kam pasur si portiere, por do të shihemi së shpejti", shkroi mes tjerash ajo./Zëri.info

Image