Infektuar: 15472
Shëruar: 13278
Vdekur: 622
Napoli – Lazio, katastrofë për Elseid Hysajn

Napoli – Lazio, katastrofë për Elseid Hysajn

Sport January 21, 2020 - 21:28
Detajet

Napoli dhe Lazio janë duke luajtur në kuadër të çerekfinales së Kupës së Italisë, shkruan zeri.info

Rezultati momental është 1:0 në favor të napolitanëve.

Mbrojtësi shqiptar, Elseid Hysaj është përjashtuar nga ndeshja pas ndëshkimit me kartonin e dytë të verdhë në minutën e 19-të.

Ndërkohë, gjashtë minuta më vonë edhe Lazio mbeti me një lojtar më pak pas përjashtimit me të kuq të Lucas Leivas./Zëri