Infektuar: 15142
Shëruar: 12674
Vdekur: 615
Ky ishte reagimi i gruas së Kobe Bryantit kur e mori vesh vdekjen e burrit dhe të vajzës

Ky ishte reagimi i gruas së Kobe Bryantit kur e mori vesh vdekjen e burrit dhe të vajzës

Sport January 27, 2020 - 14:05
Lajmet e fundit nga sporti

Legjenda amerikane e basketbollit, Kobe Bryant ka ndërruar jetë të dielën në moshën 41-vjeçare, transmeton zeri.info

Ish-ylli i LA Lakers u përfshi në një aksident me helikopter në Kalabasas në mëngjesin e djeshëm.

Lexo edhe Ronaldinho me një postim emocionues pas vdekjes tragjike të Kobe Bryantit
Sport January 27, 2020

Përveç ish-basketbollistit në helikopter ishte edhe vajza e tij, Gianna dhe shtatë persona të tjerë.

Ky lajm ka tronditur të gjitëh botën.

“Hollywoodlife” shkruan se bashkëshortja e Bryantit, Vanessa është shkatërruar kur ka mësuar lajmin e kobshëm.

“Zemra e saj u nda në miliona copa”, shkruhet në artikull./Zëri

Image