Kapiteni i Kosovës në lidhje me aktoren e njohur shqiptare

Kapiteni i Kosovës në lidhje me aktoren e njohur shqiptare

Sport February 26, 2020 - 19:10
Lajmet e fundit nga sporti

“Burrin e gjeta dhe këtë verë kemi dasmë”, ishte deklarata e bujshme e Anna Likës në ditën e lindjes së saj.

Nisur nga kjo të gjithë ishin sy e vesh për të kapur “mat” aktoren.

Së fundi në rrjet po qarkullojnë aludime se Anna po kalon një romacnë me futbollistin Amir Rrahmanin, shkruan Albeu.com.

26-vjeçari luan për ekipin Kombëtar të Kosovës dhe për Veronën e Italisë, ndërkohë që nga viti i ardhshëm do të jetë pjesë e skuadrës së Napolit.

Një xhiro në Instagram e secilit, nxjerr zbuluar çiftin më të ri të shoëbizit shqiptar.

Momentalisht dyshja po kalon disa ditë pushimi sëbashku në Nice të Francës.

Image

Image

Image

Image

Image