Infektuar: 15142
Shëruar: 12674
Vdekur: 615
Gruaja e ish-portierit me një fotografi nudo pyet ndjekësit: Si e kaloni kohën në karantinë?

Gruaja e ish-portierit me një fotografi nudo pyet ndjekësit: Si e kaloni kohën në karantinë?

Sport March 24, 2020 - 11:53

Nora Segura, gruaja e ish-portierit të Manchester Unitedit, Tim Howard po vazhdon të sjellë 'selfie' provokuese nga karantina.

Ajo nuk ka të ndalur së mahnituri ndjekësit e saj në 'Instagram', shkruan Zëri.info.

Gjatë pandemisë me Covid-19, Nora u bën thirrje njerëzve të qëndrojnë në shtëpi dhe duke postuar fotografi nudo.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Stay home Lovie ë @girlsonglass #2020iscancelled #quarantine How are you keeping busy?

A post shared by Nora Segura (@norassegura) on

Kurse, pyetja e saj për të gjithë ishte:

"Si e kaloni kohën tuaj në karantinë?".

Shikoni disa nga fotografitë nudo të Noras më poshtë:/Zëri.info

Image

Image

Image

Image

Image