Infektuar: 15142
Shëruar: 12674
Vdekur: 615
Izolim prej koronavirusit, Eros Grezda dhe Oriola Marashi kalojnë së bashku periudhën e vështirë

Izolim prej koronavirusit, Eros Grezda dhe Oriola Marashi kalojnë së bashku periudhën e vështirë

Sport March 24, 2020 - 18:44
Lajmet e fundit nga sporti

Futbollisti i Shqipërisë dhe Osijekut Eros Grezda po kalon periudhën e izolimit së bashku me partneren e tij modelen Oriola Marashi.

Të dy kanë zgjedhur të tregojnë se po qëndrojnë së bashku në mënyrë indirekte në rrjetet sociale.

Ata kanë publikuar dy video të të njëjtës pamje, duke i publikuar secili në profilin e vet në “Instagram”.

Image
Image