Infektuar: 15142
Shëruar: 12674
Vdekur: 615
Tifozja që hyri në fushë në finalen e Championsit pozon nudo në Bahamas së bashku me Demi Rosen

Tifozja që hyri në fushë në finalen e Championsit pozon nudo në Bahamas së bashku me Demi Rosen

Sport March 24, 2020 - 19:51
Lajmet e fundit nga sporti

Kinsey Wolanski mori famë të madhe pas hyrjes së saj në fushë gjatë finales së Ligës së Kampionëve mes Liverpoolit dhe Tottenhamit në qershor të vitit të kaluar, transmeton zeri.info

Tash, 23-vjeçarja është vazhdimisht nën vëmendjen e medieve.

Së fundmi, Kinsey ka postuar një foto nudo së bashku me shoqen e saj, Demi Rose.

Ajo vazhdimisht poston fotografi “të nxehta” për ndjekësit e saj në rrjetin social “Instagram”./Zëri

Image
Image
Image
Image
Image