Gjiganti anglez e do Donnarumman

Gjiganti anglez e do Donnarumman

Sport March 26, 2020 - 18:06
Lajmet e fundit nga sporti

Chelsea ka shprehur interesim për transferimin e portierit të Milanit, Gianluigi Donnarumma, raporton “Calciomercato”, transmeton zeri.info

Frank Lampard nuk është i bindur me Kepa Arrizabalagan dhe do ta vendosë atë në shitje në fund të këtij edicioni.

Kështu, zëvendësuesi i spanjollit shihet Donnarumma.

Reprezentuesi italian ka kontratë me Milanin deri në qershor të vitit të ardshëm.

Vlera e Donnarummas besohet të jetë rreth 60 milionë euro./Zëri