Infektuar: 1057
Shëruar: 841
Vdekur: 30
Ylli i Dortmundit tallet me shokët e skuadrës: Kështu do të dukeni pas izolimit

Ylli i Dortmundit tallet me shokët e skuadrës: Kështu do të dukeni pas izolimit

Sport March 29, 2020 - 13:19
Lajmet e fundit nga sporti

E gjithë bota është paralizuar tashmë nga koronavirusi dhe shumica e shteteve janë në izolim, me njerëzit që janë të vetëkarantinuar në shtëpitë e tyre.

Shumë njerëz, mes tyre edhe futbollistë kanë preferuar t’i qethin flokët e tyre krejtësisht, në mungesë të një berberi, pasi edhe këta të fundit i kanë mbyllur sallonet e tyre.

Gjithsesi, të shumtë janë ata që kanë mbetur pa qethur dhe në lidhje me këtë situatë, Ëitsel ka bërë një postim epik. Belgu ka modikuar foton e ekipit të Dortmund dhe i ka bërë të gjithë shokët me modelin e tij të okëve.

“Kur skuadra nuk mund të qethet për shkak të izolimit”, shkruan duke qeshur mesfushori belg.

Image